Održana Javna rasprava o Prijedlogu budžeta za 2017. godinu

27.12.2016.

Javna rasprava o Prijedlogu budžeta Opštine Višegrad za 2017. godinu održana je danas u opštini Višegrad.

Na raspravi održanoj sa budžetskim korisnicima Opštine Višegrad, nevladinim organizacijama i udruženjima građana stanje u budžetu su predstavili načelnik Opštine Višegrad  Mladen Đurević i vršilac dužnosti načelnika Odjeljenja za finansije Njegoš Tanasković.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević rekao je da korisnici nisu imali zamjerke na Prijedlog budžeta, ali su dodali svoje sugestije, čime su direktno učestvovali u kreiranju Budžeta za 2017. godinu.

„Korisnici su imali priliku da kandiduju što veći broj projekata kod vladinih i nevladinih organizacija i na taj način doprinesu poboljšanju rada svojih ustanova i stanju u budžetu“, dodao je Đurević.