Одржана Јавна расправа о Приједлогу буџета за 2017. годину

27.12.2016.

Јавна расправа о Приједлогу буџета Општине Вишеград за 2017. годину одржана је данас у општини Вишеград.

На расправи одржаној са буџетским корисницима Општине Вишеград, невладиним организацијама и удружењима грађана стање у буџету су представили начелник Општине Вишеград  Младен Ђуревић и вршилац дужности начелника Одјељења за финансије Његош Танасковић.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић рекао је да корисници нису имали замјерке на Приједлог буџета, али су додали своје сугестије, чиме су директно учествовали у креирању Буџета за 2017. годину.

„Корисници су имали прилику да кандидују што већи број пројеката код владиних и невладиних организација и на тај начин допринесу побољшању рада својих установа и стању у буџету“, додао је Ђуревић.