Višegradski Radio proslavio Blagovijesti

07.04.2020.

Radio Višegrad obilježio je krsnu slavu Blagovijesti lomljenjem slavskog kolača u Crkvi rođenja presvete Bogorodice na Megdanu.

Direktor Radija Ljubinka Vasiljević čestitala je praznik radnicima i građanima Višegrada.

Vasiljevićeva je pohvalila rad novinara, koji se i u ovim vremenima trude da maksimalno sprovedu sve mjere Republičkog i Opštinskog štaba za vanredne situacije, te napomenula da je samo tako, zajedničkim djelovanjem, moguće spriječiti pojavu i širenje virusa korona.

„Našim slušaocima želim da poručim da u toku epidemija virusa korona ostanu u svojim domovima i slušaju program našeg radija, a mi ćemo, kao i do sad, informacije plasirati blagovremeno, pouzdano i tačno. Nastojaćemo da emisijama i dobrom muzikom unesemo vedrinu u domove naših slušalaca“, poručila je Vasiljevićeva.

Radio Višegrad osnovan je u aprilu 1992. godine.

SRNA