Priznanje opštini Višegrad za najprivlačniju opštinu za investitore

27.11.2017.

Opština Višegrad proteklog vikenda predstavila se na Prvom specijalizovanom međunarodnom sajmu nekretnina i investicija u Banja Luci gdje dobila priznanje za najprivlačniju opštinu za investitore.

Predstavnici opštine istakli su da su se na Sajmu predstavili sa 10 potencijalnih investicija, među kojima su izgradnja zgrade za mlade bračne parove, izgradnja Autobuske stanice, poslovna zgrada, mogućnost izgradnje staračkog doma, te potencijali poslovne zone u Vardištu.

„Naš štand je bio izuzetno privlačan za investitore, a posjetili su nas i zvaničnici iz Ministarstava Vlade Republike Srpske koji su pohvalili našu ponudu“, istakli su predstavnici.

Oni su napomenuli da je ovo bila odlična prilika da se pokažu potencijali koje opština Višegrad ima, a sve sa ciljem ulaganja u višegradsku privredu, nove investicije i otvaranje novih radnih mjesta.