Obavještenje o zabrani prelaska preko ćuprije u toku festivala „Drina vajbs“

23.08.2019.

Most Mehmed – paše Sokolovića biće zatvoren za pješački saobraćaj od 22.00 časa 24. avgusta do 5.00 časova 25. avgusta zbog održavanja festivala elektronske muzike „Drina vajbs“.

Prvi dan festivala biće održan ispod prvog luka višegradske ćuprije, a drugi dan predviđen je za dnevnu žurku na brodu i večernje koncerte na ćupriji.

Prve večeri publiku će zabavljati Aleksandar Bojović i Nemanja Aleksić, drugog dana na brodu će nastupiti di –džej „Bobi“ i Luka Vuković Lukavi, a uveče „031 ripablik“, di – džej „Bobi“, di – džej „Ču Solo“ i glavna zvijezda festivala Danijel Čehranov.

Organizator festivala je opština Višegrad, uz podršku „Hidroelektrane na Drini“, hotela „Višegrad“, te višegradske turističke organizacije.