Izgrađena nova saobraćajnica

16.12.2016.

U naselju Garča završena je izgradnja saobraćajnice u vrijednosti oko 185.000 KM.

Nadzorni organ Predrag Blagojević rekao je novinarima da je riječ o nastavku izgradnje saobraćajnice u naselju Garča, čija je dužina 160 metara.

On je dodao da je izvođač radova preduzeće Romanijaputevi iz Višegrada.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević rekao je da je zadovoljan radovima u Garči, jer veliki broj stanovnika živi u ovom naselju i istakao da je ovaj projekat bio prioritet.

„U planu je izgradnja ograde u ovom naselju, te izmještanje česme i sve što budemo radili, biće u interesu stanovnika koji žive u ovom naselju“, dodao je Đurević.

On kaže da finansijsko stanje u opštini nije zadovoljavajuće, a da će kada se zato ispune uslovi posvetiti pažnju razvoju infrastrukture.