Prijem za penzionisanog radnika

24.04.2019.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević upriličio je prijem za penzionisanog radnika Ljubinku Knežević, koja je do odlaska u penziju obavljala dužnost izvršnog sekretara Saveza sindikata Republike Srpske za regiju Višegrad – Foča.

Đurević se zahvalio na radu i zalaganju i poželio da što duže uživa u penziji.

„Saradnja je bila na zavidnom nivou, održavali smo redovne sastanke, a tako ćemo nastaviti u narednom periodu i za nju će vrata opštine Višegrad uvijek biti širom otvorena“, rekao je Đurević.

Penzionisani radnik Ljubinka Knežević se zahvalila načelniku na prijemu i istakla da je sa njim uvijek imala dobru saradnju i međusobno uvažavanje.

„Bili smo uvijek primljeni i saslušani, a ušli smo i na budžet opštine Višegrad. Veoma sam zahvalna na srdačnom prijemu, a nadam se da će se saradnja između Sindikata i lokalne zajednice i dalje nastaviti“, navela je Kneževićeva.