Sutra lovačko veče

11.01.2019.

Lovačko udruženje „Panos“ iz Višegrada organizovaće sutra u ovom gradu tradicionalno lovačko veče kojem će prisustvovati 300 lovaca, rekao je Srni predsjednik Lovačkog udruženja Vladan Nikitović.

„Na ovo druženje pozvali smo bratska lovačka udruženja iz Lazarevca, Lazareva, Užica, te goste iz Doboja, Sokoca, Rudog, Rogatice, Novog Goražda, Čajniča i Novog Sada“, istakao je Nikitović.

On je naglasio da će povodom 40 godina bratimljenja sa Lovačkim udruženjem iz Lazarevca ovom društvu biti dodijeljeno zlatno odlikovanje.

Nikitović je rekao da će u okviru ove večeri biti organizovana tombola, kao i da su obezbijeđene vrijedne nagrade.

Lovačko veče biće organizovano u svadbenom salonu „Bikavac“ sa početkom u 17.00 časova.

SRNA