Uručeni pokloni za obdanište „Neven“

27.12.2018.

Predstavnici ZU „Crvena apoteka“ Mrkonjić Grad sa poslovnom jedinicom u Višegradu, uručili su danas mališanima obdaništa „Neven“ u ovom gradu slatkiše i stolicu za hranjenje beba.

Magistar farmacije Rada Novaković istakla je da je ovo skroman doprinos koji će mališanima značiti puno.

„Smatram da to treba da bude primjer i za ostale firme i preduzeća u Višegradu, jer djeca su naše ogledalo i ona će sutra pokazati da li smo bili dobri ljudi ili ne“, kaže Novakovićeva.

Ona podsjeća da je ova apoteka bila sponzor i treće Konferencije beba u Višegradu prethodnog ljeta.

Direktor višegradskog obdaništa „Neven“ Danka Mitrović rekla je da je veoma zahvalna predstavnicima Crvene apoteke, koji su svojim poklonima obradovali mališane i pomogli rad vaspitača.

„Sa ponosom ističem da smo mi jedna od javnih ustanova u Višegradu sa najvećim brojem prijatelja za naše mališane i upravu ove ustanove. Stolica za hranjenje beba će mnogo pomoći i učiniti kvalitetnijim rad u najmlađoj grupi dječijeg vrtića“, kazala je Mitrovićeva.