Obilježena krsna slava MUP-a Republike Srpske

21.11.2018.

Lomljenjem slavskog kolača, pripadnici Stanice javne bezbjednosti Višegrad proslavili su danas krsnu slavu Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske Svetog Arhangela Mihaila – Aranđelovdan.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević čestitao je krsnu slavu rukovodstvu i zaposlenima u policijskoj stanici Višegrad i svim pripadnicima Ministarstva unutrašnjih poslova Republike Srpske, poželjevši im mnogo sreće i uspjeha u obavljanju njihovog posla.

Đurević je naveo da je saradnja između opštinske administracije i Stanice javne bezbjednosti Višegrad na zavidnom nivou.

,,U ovoj godini, bezbjednosna situacija je bolja u odnosu na prethodne godine i naši sugrađani mogu bezbjedno da se osjećaju“, rekao je Đurević.

On dodaje da je opština Višegrad pomogla u opremanju nove zgrade koju je i ustupila na korištenje lokalnoj Stanici javne bezbjednosti.