Prijem za porodice poginulih boraca

21.09.2018.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević rekao je danas da opština izdvaja 200.000 KM za Boračku organizaciju u ovom mjestu i najavio da će ove godine biti i dodatnih izdvajanja.
Na prijemu koji je povodom Male Gospojine, krsne slave opštine Višegrad, organizovao za porodice poginulih srpskih boraca i ratnih vojnih invalida odbrambeno-otadžbinskog rata, Đurević je rekao da želi da se prisjete svih stradalih i porodicama pokaže zahvalnost.

Predsjednik Predsjedništva Boračke organizacije u Višegradu Milisav Vasić istakao je dobru saradnju sa opštinom.

Delegacije Boračke organizacije Višegrad i opštine Višegrad položile su cvijeće na spomenik poginulim borcima Vojske Republike Srpske.

Snježana Vladušić rekla je da je u ovom ratu izgubila oca i brata.

„Dobili smo smještaj kao porodica poginulih boraca, istakla je Vladušićeva i zahvalila Đureviću jer je prvi put pozvana na prijem gdje je poručeno da žrtve nisu zaboraljene.

Branko Krstić u proteklom ratu izgubio je sina jedinca koji je nestao braneći svoju državu.

„Još ga nisam našao, iako sam svuda tragao“, istakao je Krstić.

SRNA