U obdanište „Neven“ upisano 71 dijete

05.09.2018.

U obdanište „Neven“ u Višegradu do sada je upisano 71 dijete rekla je pomoćnik direktora za vaspitno-obrazovni proces u ovoj ustanovi Mladenka Vilotić.

Ona je navela da su mališani podijeljeni u tri grupe i da o njima brine pet vaspitača.

„Septembar je u znaku socijalizacije djece i mi smo spremno dočekali početak nove godine. Rad nastavljamo po usklađenom radu i programu koji je odobren od strane Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske“, rekla je Vilotićeva.

Ona je dodala da će pored redovnih aktivnosti biti realizovan projekat pripreme djece za školu koji počinje u martu i traje tri mjeseca.

„Opština Višegrad obezbjedila je didaktički materijal koji je neophodan u radu ove ustanove“, rekla je Vilotićeva.

SRNA