Prijem za košarkaša Dalibora Ilića

13.08.2018.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević primio je danas kapitena juniorske reprezentacije Srbije Dalibora Ilića iz Višegrada, koji je sa svojim timom nedavno osvojio zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u košarci.

„Imamo veliku čast i zadovoljstvo da organizujemo prijem za našeg šampiona Dalibora Ilića, koji je postigao veliki uspjeh kako za njega, tako i za sve Višegrađane i građane Srpske“, istakao je Đurević.

On je dodao da su svi ponosni na Ilića i da će opština kao i do sada pružati maksimalnu podršku za sve njegove dalje aktivnosti.

Đurević je rekao da je opština Višegrad jedna od vodećih u Republici Srpskoj po izdvajanju sredstava iz budžeta za sport.

Košarkaš Dalibor Ilić istakao je da je osjećaj neopisiv i da je ponosan na prijem koji je organizovao načelnik.

„Veoma sam ponosan i ovim gestom, jer je opština pokazala da je Višegrad grad sporta i da se sportisti cijene. Ovim prijemom dat mi je još veći podsticaj za rad jer znam da neko stoji iza mene, a to je moj grad“, rekao je Ilić.

SRNA