Održana 22. redovna sjednica Skupštine opštine

29.04.2018.

U Višegradu je održana 22. redovna sjednica SO Višegrad, na kojoj su odbornici razmatrali 10 tačaka dnevniog reda.

Nakon što su usvojeni godišnji programi rada i finansijski planovi za ovu godinu Javnih ustanova i preduzeća čiji je osnivač opština Višegrad, odbornici su usvojili i prijedlog odluke o ustupanju na korištenje poljoprivredne mehanizacije Poljoprivrednoj zadruzi Višegrad.

Takođe usvojeni su i prijedlozi Odluka o prodaji nepokretnosti putem neposredne pogodbe te o dopuni Odluke o sufinansiranju realizacije projekta estetskog uređenja fasada sa zajednicama etađnih vlasnika.

Na ovom zasjedanju usvojen je i Izvještaj o realizaciji programa uređenja gradskog građevinskog zemljišta za 2017. godinu.