U ponedeljak predavanje o bolesti zavisnosti

15.02.2018.

U organizaciji opštine Višegrad, a u saradnji sa Domom zdravlja Višegrad, u ponedeljak 19. februara biće održano predavanje o bolesti zavisnosti, potvrdila je direktor ove ustanove Snežana Đurović.

Ona je istakla da će predavanje održati profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu Ivan Dimitrijević, kako bi upoznali djecu i njihove roditelje, ali i građane sa posledicama bolesti zavisnosti, dijagnostici, liječenju i prevenciji.

Predavanje za učenike u Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ biće održano u 12 časova, u Srednjoj školi „Ivo Andrić“ u 13.30 časova, dok će u amfiteatru Fakulteta Dramskih umjetnosti u Andrićgradu biti održano u 16 časova.

Đurovićeva je pozvala sve da se odazovu ovom predavanju, koje će biti besplatno za sve posjetioce.