Prijem za članove Udruženja „Četiri i više“

05.01.2018.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević primio je danas članove Udruženja porodica „Četiri i više“, kojima je uručio novčanu pomoć.

„U vrijeme božićnih praznika okupljamo se da poželimo iskrene čestitke i da porodice na najljepši način proslave predstojeći praznik. Ovo je znak pažnje i poruka da mislimo na članove ovog udruženja“, rekao je Đurević.

On je dodao da je opština Udruženju dodijelila prostorije i, uz pomoć većeg dijela odbornika, opremila ih.

„Opština će nastaviti da pomaže ovo udruženje, jer nam je želja da bude što više djece u našem gradu“, napomenuo je Đurević.

Predsjednik Udruženja „Četiri i više“ Blagoje Andrić zahvalio je načelniku opštine Višegrad na prijemu i pomoći za članove Udruženja.

„Imamo 45 porodica sa četiri i više članova. Najveći problem su one porodice koje nemaju zaposlene članove“, rekao je Andrić.

Član ovog udruženja Vesna Stojanović istakla je da je srećna što ima podršku opštine Višegrad. „Ovaj prijem nam mnogo znači, a posebno pomoć koju smo dobili“, poručila je ona.

SRNA