3. oktobra 12. redovna sjednica SO Višegrad

27.09.2017.

Za utorak 3. oktobar zakazana je 12. redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad, za koju je skupštinski kolegijum predložio 11 tačaka dnevnog reda.

Na ovom zasjedanju odbornici će razmatrati prijedlog Odluke o načinu i uslovima prodaje nepokretnosti označene kao kp 858/60 u svojini opštine Višegrad, kao i prijedlog Odluke o planiranju i odobrenju za finansiranje rekonstrukcije postojećeg ugostiteljskog objekta – restorana na Bikavcu.

Pred odbornicima će se naći i prijedlog Odluke o izmjeni Odluke o planiranju i odobrenju načina za finansiranje rekonstrukcije ulica u užem centru grada te prijedlog Odluke o reprogramu dospjelog duga za stanove u naselju Garča.

Između ostalog odbronici lokalnog parlamenta će razmatrati i godišnji program rada za 2017/2018 godinu i finansijski plan JU za predškolsko obrazovanje i vaspitanje „Neven“ kao i informacije o stanju elektroenergetskih objekata na teritoriji opštine Višegrad i o ostvarivanju prava iz boračko-invalidkse zaštite.

Sjednica SO Višegrad počeće u skupštinskoj sali u 10 časova, a Radio Višegrad će je direktno prenositi u svom programu.

Radio Višegrad