Pomoć za komšije

18.09.2017.

Miloš Milisavljević i Mira Venez, koji sada žive u Švajcarskoj nisu zaboravili svoje rodno selo Ubava i pomažu svoju rodbinu, komšije i prijatelje.

„U našem selu žive stare osobe i nisu imali vode. Mi smo odlučili da im pomognemo i uz pomoć opštine dovedemo vodu“, rekao je Miloš Milisavljević.

On je istakao da su se odlučili da pomognu, kako ne bi ovo staro i iznemoglo stanovništvo nosilo vodu nekoliko kilometara i da ostatak života provedu kako treba.

„Opština je pomogla u saradnji sa Komunalnim preduzećem, što nam je mnogo značilo“, dodao je Milisavljević.

On je zahvalio opštini i načelniku, te dodao da je potrebno ulagati u rodni kraj, kako bi se održalo bar još malo stanovništva koje tu živi.