U utorak 11. redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad

05.09.2017.

Jedanaesta redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad, zakazana je za utorak, 12. septembar, a biće održana u skupštinskoj sali, sa početkom u 09:00 časova.

Na dnevnom redu će se naći 31 tačka, a između ostalog raspravljaće se o prijedlogu Odluke o kućnom redu u stambenim zgradama.

Pred odbornicima će se naći prijedlozi rješenja o razrješenju i imenovanju vršilaca dužnosti članova Nadzornog odbora „Radio televizije Višegrad“, članova Upravnih odbora JURC „Vilina vlas“, Centar za socijalni rad, Turistička organizacija Višegrad, Dom kulture Višegrad, JSU „Drina“ i JU „Neven“ iz Višegrada.

Na sjednici će biti izvještaj o izvršenju budžeta opštine Višegrad za period 1.1. do 30.06. 2017. godine.

Pred odbornicima će se naći informacije o radu Osnovne škole „Vuk Karadžić“ i Srednje škole „Ivo Andrić“ iz Višegrada.

Prenos sjednice biće na Radio Višegradu i na sajtu opštine Višegrad.