U četvrtak 10. redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad

20.07.2017.

Deseta redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad, zakazana je za četvrtak, 27. jula, a biće održana u skupštinskoj sali sa početkom u 9 časova.

Na dnevnom redu će se naći 22 tačke, a između ostalog raspravljaće se o prijedlogu Odluke o usvajanju Lokalnog akcionog plana za prevenciju, zaštitu i borbu protiv nasilja nad ženama i nasilja u porodici za opštinu Višegrad.

Pred odbornicima će se naći prijedlog razrješenja direktora Javne ustanove Rehabilitacioni centar „Vilina vlas“, prijedlog razrješenja direktora Javne sportske ustanove „Drina“ i prijedlog razrješenja direktora privrednog društva „Andrićev konak“.

Na sjednici će biti izvještaj o realizaciji novčanih sredstava datih u 2016. godini na osnovu Odluke i kriterijumima za ostvarivanje prava na stimulisanje nataliteta.