Bezbjedonosna situacija zadovoljavajuća

05.07.2017.

Bezbjednosna situacija u Višegradu, kao i na području koje pripada Policijskoj upravi Foča je zadovoljavajuća, ocijenio je danas načelnik ove uprave Velimir Kostović.

Kostović je nakon sastanka sa načelnikom opštine Višegrad Mladenom Đurevićem istakao da je bezbjednost građana prioritetan zadatak Policijske uprave.

On je najavio da će u narednom periodu, mjesečno ili tromjesečno, biti održavani forumi za bezbjednost, kojim će predsjedavati načelnik opštine Višegrad.

„Cilj foruma jeste da se bezbjednost građana na području opštine Višegrad podigne na viši nivo“, dodao je Kostović.

Đurević je rekao je da je saradnja policijske stanice Višegrad i opštine Višegrad na izuzetnom nivou.

„Zajedno održavamo i sastanke Savjeta za bezbjednost, što doprinosi bezbjednosnoj situaciji u opštini Višegrad“, napomenuo je Đurević.

On je istakao da je u toku projekat obnove i postavljanja nove saobraćajne signalizacije na području opštine Višegrad.

SRNA