U utorak 9. redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad

03.07.2017.

Deveta redovna sjednica Skupštine opštine Višegrad, zakazana je za utorak, 11. jula, a biće održana u skupštinskoj sali, sa početkom u 10 časova.

Na dnevnom redu će se naći 16 tačaka, a između ostalog raspravljaće se o prijedlogu Odluke o sufinansiranju realizacije projekta estetskog uređenja fasade sa zajednicama etažnih vlasnika.

Pred odbornicima će se naći prijedlog Rješenja o imenovanju vršioca dužnosti direktora Javne zdravstvene ustanove „Dom zdravlja“ i Prijedlog Rješenja o imenovanju vršioca dužnosti direktora Javne ustanove za kulturne djelatnosti „Gradska galerija“ Višegrad.

Na sjednici će biti riječi o prijedlogu Rješenja o razrješenju vršilaca dužnosti članova Nadzornog odbora Komunalnog preduzeća „Komunalac“ a.d. Višegrad.