FK „Drina HE“ dobio priznanje povodom vijeka postojanja

15.03.2024.

Fudbalski savez Republike Srpske dodijelio je Fudbalskom klubu „Drina HE“ iz Višegrada priznanje povodom vijeka postojanja Kluba, rekao je Srni predsjednik ovog kluba Dejan Krsmanović.

„Ovo je velika čast za naš klub i podstrek da radimo još predanije i kvalitetnije na unaprijeđenju i razvoju kluba i promociji Višegrada“, rekao je Krsmanović.

Krsmanović je naveo da je klub uz odlikovanje dobio i novčanu nagradu od 3.000 KM.

On je zahvalio Fudbalskom savezu Republike Srpske i predsjedniku Vici Zeljkoviću na kontinuiranoj podršci klubu i izuzetnoj saradnji.

Fudbalski savez Republike Srpske na manifestaciji „Dan fudbala Republike Srpske“ dodijelio je odlikovanja klubovima koji slave 100 godina postojanja, a jedan od laureata je i FK „Drina HE“ iz Višegrada.

SRNA