Prijem i paketići za članove Udruženja „Četiri plus“

26.12.2023.

Djeci uzrasta do 12 godina iz višečlanih porodica okupljenoj u Udruženju „Četiri plus“ danas su uručeni novogodišnji paketići koje je obezbijedila Opštinska uprava Višegrad.

„Udruženje `Četiri plus` zaslužuje svu pažnju i zbog toga je u našoj lokalnoj zajednici proglašeno za udruženje od posebnog značaja“, rekao je načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević koji je organizovao prijem za članove Udruženja.

On je izrazio zadovoljstvo što ovo udruženje postoji i što se broj njegovih članova povećava, ističući da je to prioritet svakog zdravog društva.

Potpredsjednik Udruženja Nataša Mirković zahvalila je lokalnoj upravi i načelniku i dodala da će mališani dugo pamtiti ovaj dan.

„Djeca se uvijek raduju poklonima i paketićima, a kada su oni radosni srećna je cijela porodica. Jedina želja nam je da se iz naših porodica širi radost ka drugima i da u svaku kuću dođe praznični duh“, rekla je Mirkovićeva.

Udruženje „Četiri plus“ okuplja 66 porodica sa više od 200 djece.

SRNA