Prijem za košarkaše „Varde HE“

05.12.2023.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević je danas upriličio prijem i za predstavnike Košarkaškog kluba /KK/ „Varda HE“ na kojem su analizirali dosadašnje stanje u ovom klubu i dogovorili podršku za naredni period.

„Nova postava u upravi i postava igrača su ozbiljno shvatili svoj posao i sve rade s ciljem da bi naša djeca imala što bolje uslove na trenzima i drugim segmentima u klubu. Mi ćemo i dalje biti njihova podrška“, istakao je Đurević.

Predsjednik kluba Marko Miličević rekao je da je ovaj klub u prethodnom periodu prošao put tranzicije i da su se određene strukturalne promjene morale dogoditi kako bi se vratili na put stare slave.

On je izrazio očekivanje da će se do kraja polusezone KK „Varda“ vratiti u sam vrh tabele.

KK „Varda HE“ postoji 51 godinu i kroz njega su prošli uspješni sportisti, među kojima su i trenutni reprezentativci, a jedan od njih je i Dalibor Ilić, igrač „Crvene zvezde“ i reprezentacije Srbije.

SRNA