Đurević uručio školski pribor učenicima u specijalnom odjeljenju

01.03.2017.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević posjetio je sa saradnicima učenike u specijalnom odjeljenju Osnovne škole „Vuk Karadžić“ u Višegradu i tom prilikom uručio im prigodne poklone u vidu školskog pribora i slatkiša.

„Posjeta ovom odjeljenju biće uvrštena u redovne aktivnosti opštine Višegrad, kako bi pozvali i druge da se aktiviraju u sve akcije vezane za djecu“, rekao je načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević.

On je istakao da svi treba da pokažu odgovornost za najmlađe, a posebno one kojima je pomoć potrebna.

„Izuzetno sam srećan što smo posjetili ovo odjeljenje i učenike koji su nas dočekali uz najljepši dječiji osmjeh, radujući se našoj posjeti“, dodao je Đurević.

Direktor Osnovne škole Momir Radojčić naveo je da specijalno odjeljenje pohađa šest učenika.

„Zahvaljujem načelniku i njegovim saradnicima na posjeti, koja učenicima mnogo znači. Hvala im što su nam darovali ono najneophodnije za naše učenike, a nama mnogo znači svaki vid pažnje i zahvalni smo svima koji nam pomažu“, poručio je Radojčić.

SRNA