Riješen problem snabdijevanja vodom za piće u Dobrunu

11.10.2023.

U mjesnoj zajednici Dobrun rekonstruisana je vodovodna mreža čime je riješen problem snabdijevanja vodom za piće za šest domaćinstava, potvrdio je Srni predsjednik ove mjesne zajednice Miroslav Marjanović.

On je rekao da je opština Višegrad izdvojila sredstva za projekat, kako bi pomogla stanovnicima i riješila im dugogodišnji problem.

„Zamijenjeno je 230 metara vodovodne mreže, nakon čega je snabdijevanje vodom normalizovano“, istakao je Markanović.

On je zahvalio načelniku opštine Mladenu Đureviću za podršku i razumijevanje u rješavanju ovog problema.

Izvođač radova je preduzeće za vodovod i kanalizaciju „15. april“, a direktor preduzeća Radivoje Vidaković rekao je da je riječ o starom vodovodu koji je zbog dotrajalosti pravio probleme domaćinstvima.

SRNA