Dodik stigao u Andrićgrad

28.06.2023.

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik stigao je u Andrićgrad, gdje je prisustvovao „Vidovdanskim svečanostima“.

Dodiku su na ulazu u Andrićgrad dobrodošlicu poželjeli načelnik opštine Višegrad Mladen Đurović, idejni tvorac Andrićgrada i proslavljeni srpski režiser Emir Kusturica, ministar spoljne trgovine i ekonomskih odnosa u Savjetu ministara Staša Košarac.

Dobrodošlicu su mu poželjeli i predstavnik državnog kapitala u Andrićgradu Nedeljko Elek, direktor preduzeća „Hidroelektrane na Drini“ Nedeljko Perišić, načelnik opštine Sokolac Milovan Bjelica i odbornik Skupštine opštine Višegrad Darko Andrić.

Domaćini su nakon dočeka primili predsjednika Republike Srpske u zgradi opštine Višegrad, gdje Dodik sa čelnim ljudima Višegrada i Andrićgrada razgovarao o aktuelnim pitanjima u ovoj sredini.

SRNA