Prijem za predstavnike Rukometnog saveza Republike Srpske

15.05.2023.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević organizovao je danas prijem za Marinka Umičevića, koji je predsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske, i članove Upravnog odbora Rukometnog saveza Vladimira Brankovića i Darka Savića kako bi im zahvalio za pomoć koju pružaju ovoj lokalnoj zajednici.

Predstavnici Rukometnog saveza Srpske sinoć su donirali i novac na humanitarnoj utakmici za pomoć za liječenje teško bolesne osmogodišnje djevojčice Magdalene Vlaški iz Trnova, u akciji koju je pokrenula Uprava Rukometnog kluba „Višegrad HED“, na kojoj je prikupljeno oko 13.000 KM.

Đurević je dodao da će predložiti Umičevića za jednu od povelja Opštine u septembru kada se proslavlja krsna slava Mala Gospojina.

Sastanku koji je održan u opštini Višegrad prisustvao je i potpredsjednik Rukometnog saveza Republike Srpske Nedeljko Perišić.

SRNA