Savjet mladih postao član Volonterskog servisa Srpske

13.04.2023.

Savjet mladih iz Višegrada postao je član Volonterskog servisa Republike Srpske na osnovu odličnih rezultata rada, rekla je predsjednik Savjeta Slavica Simić.

Simićeva je rekla novinarima da članstvo u Volonterskom servisu Srpske za ovu lokalnu organizaciju predstavlja lakši put za ostvarivanje ideja i projekata s ciljem unapređenja položaja mladih.

Ona je najavila da će u Andrićgradu, u saradnji sa Omladinskim savjetom Republike Srpske, od 27. do 29. maja biti održan matematički kamp za učenike trećih i četvrtih razreda srednjih škola.

Prema njenim riječima, na ovom kampu planirano je učešće oko 70 srednjoškolaca iz cijele Republike Srpske.

Član Savjeta mladih Marija Sinđelić rekla je da će u narednom periodu raditi na realizaciji planiranih aktivnosti u saradnji sa Volonterskim servisom Republike Srpske i lokalnim zajednicama sa kojima su ostvarili odličnu saradnju.

SRNA