Đurević prisustvovao obilježavanju Dana policije

04.04.2023.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević prisustvovao je u Banja Luci centralnoj svečanosti povodom obilježavanja Dana policije Republike Srpske.

Svečanosti su prisustvovali brojni zvaničnici među kojima je i predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik koji se obratio prisutnima.

Dodik je u svom obraćanju rekao je da su ponosni na policiju Srpske i na činjenicu da su zajedno sa tim ljudima gradili institucije Srpske.

Nakon 31 godinu postojanja MUP Srpske postigao je cilj da bude policija kojima građani vjeruju, izjvio je ministar unutrašnjih poslova Siniša Karan.

Svečanosti u amfiteatru Uprave za policijsku obuku pored predsjednika Republike Srpske Milorada Dodika, prisustvovali su i srpski član i predsjedavajuća Predsjedništva BiH Željka Cvijanović, ministar unutrašnjih poslova Siniša Karan i drugi ministri u Vladi, direktor Policije Srpske Siniša Kostrešević, načelnici i gradonačelnici, predsjednik Narodne skupštine Nenad Stevandić i predstavnici javnog i društvenog života.