Prijemom mališana kod načelnika završena Nedjelja djeteta

07.10.2022.

Mališani iz višegradskog vrtića „Neven“ bili su danas gosti načelnika opštine Mladena Đurevića, čime je u ovoj lokalnoj zajednici završeno obilježavanje Nedjelje djeteta.

„Tradicionalno, kao i svake godine, u zgradi opštine imamo prijem za djecu i vaspitače i uručimo im prigodne poklone. Ono što je najvažnije su djeca, a mi ćemo, kao i do sada, nastaviti da poboljšavamo uslove za boravak djeci u vrtiću, u saradnji sa rukovodstvom obdaništa“, istakao je Đurević.

On je napomenuo da su pojedini odbornici smanjili budžet za obdanište, te izrazio uvjerenje da će kroz rebalans budžeta taj nedostatak biti nadoknađen.

Direktor obdaništa „Neven“ Danka Mitrović rekla je da su djeca za načelnika izvela kratak program.

„Načelnik je ljubav prema svoj djeci ovog grada pokazao vremenom koje je uvijek spreman da izdvoji za njih, poklonima, ali i svesrdnom pomoći koju našoj ustanovi pruža tokom cijele godine“, istakla je Mitrovićeva.

SRNA