Opština nabavila bager za vodovod

27.07.2022.

Opština Višegrad uložila je 140.000 KM za nabavku bagera – kombinirke preduzeću za vodovod i kanalizacije „15. april“, kako bi ova firma bila osposobljena za poslove koji su od značaja za opštinu Višegrad.

Direktor preduzeća Radivoje Vidaković rekao je da je glavni problem preduzeća bio nedostatak mehanizacije i da je ova mašina kupljena kako bi efikasnije obavljali poslove.

„Nabavka mašine olakšaće rad, pa će se brže i efikasnije otklanjati problemi“, naglasio je Vidaković.

On se zahvalio svima koji su učestvovali i dali doprinos u nabavci mašine.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević rekao je da opština nastoji da pomogne preduzeća i ustanove, kako bi se stvorili bolji uslovi za rad.

„Čestitam zaposlenima na predanom radu i siguran sam da će uz novu mašinu ovo preduzeće postizati što bolje rezultate“, naglasio je Đurević.