Osvijetljeno više lokacija u gradu

22.12.2021.

Na području užeg dijela Višegrada osvijetljeno je više terena i ulica na kojima najviše borave djeca, radi njihove bezbjednosti, rekao je danas načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević.

On je istakao da je u ovoj akciji osvijetljeno dječije igralište u centru grada, stadion za mali fudbal sa vještačkom travom, kao i most u blizini Sportske dvorane koji koriste djeca zbog odlaska na treninge.

„Na ovaj način smo povećali bezbjednost svih, a posebno djece. Ovo su mjesta koja će sada biti još više privlačna za posjetioce“, rekao je Đurević novinarima.

On je napomenuo da je osvijetljen prilaz pojedinim zgradama i novi put koji vodi prema Andrićgradu.

Akcija je sprovodena na inicijativu načelnika opštine Višegrad, a u saradnji sa Hidroelektranom Višegrad, Elektrodistribucijom Pale i Komunalnim preduzećem „Komunalac“.

SRNA