Radio Višegrad obilježio krsnu slavu

07.04.2021.

Radio Višegrad obilježio je danas krsnu slavu – Blagovijesti.

Direktor preuzeća Ljubinka Vasiljević čestitala je krsnu slavu zaposlenima, kao i građanima koji obilježavaju krsnu slavu.

Ona je izjavila novinarima da je u prethodne četiri godine poboljšana programska šema Radio Višegrada u kojoj su uvedene nove emisije.

„Zahvaljujući opštini Višegrad nabavili smo emisionu opremu čime je poboljšan kvalitet emitovanja i pokrivenost signalom. Omogućili smo da se Radio Višegrad sluša preko interneta, poboljšali smo uslove rada tako što smo nabavili kancelarijsku opremu, što omogućuje bržu pripremu emisija“, istakla je Vasiljevićeva.

Ona je zahvalila načelniku opštine i njegovim saradnicima na podršci i izuzetno dobroj saradnji, te zaposlenima na timskom radu, bez kojeg ne bi ostvarili dobre rezultate.

Vasiljevićeva je napomenula da je program Radio Višegrada produžen i da se može slušati radnim danima i subotom od 7.30 do 20.00 časova, a nedeljom od 9.00 do 17.00 časova.

Radio Višegrad osnovan je 20. aprila 1992. godine.