Postavljen dezinfekcioni tunel

11.03.2021.

Ispred Doma zdravlja u Višegradu postavljen je dezinfekcioni tunel, koji su obezbijedili Društvo Crvenog krsta/križa u BiH i Crveni krst Republike Srpske.

Direktor Doma zdravlja Snežana Đurović rekla je novinarima da će tunel mnogo značiti za svakog pacijenta i radnika.

„Zahvaljujem Crvenom krstu. Obezbijedili su tunel koji će olakšati i zdravstvenim radnicima i pacijentima dezinfekciju“, istakla je Đurovićeva.

Predsjednik opštinske organizacije Crvenog krsta Višegrad Dejan Savić rekao je da će tunel omogućiti bezbjedniji pristup Domu zdravlja za vrijeme pandemije.

„Imamo tokom godine mnogo aktivnosti, ali kada je stanovništvu teško Crveni krst tada pokazuje pravo svoje svjetlo. Nastavićemo sa aktivnostima i u narednom periodu“, dodao je Savić.

SRNA