Podijeljeni paketi pomoći ratnim vojnim invalidima

30.12.2020.

Predstavnici Odbora ratnih vojnih invalida Boračke organizacije Višegrad uručili su danas, povodom predstojećih božićnih praznika, 22 paketa pomoći ratnim vojnim invalidima koji su u teškoj materijalnoj situaciji.

Predsjednik Odbora Dragomir Jovanović rekao je da su se okupili da bi pokazali svojim ratnim drugovima da nisu zaboravljeni i da opštinska Boračka organizacija želi zajedno sa njima da se raduje ljepoti Božića.

„Zahvaljujem načelniku i cjelokupnoj opštini za podršku koju su nam ukazali u ovoj akciji, a koristim priliku da, prije svega, članovima porodica poginulih boraca, ratnim vojnim invalidima, mojim saborcima, poželim srećne predstojeće praznike, u nadi da će nam Nova godina donijeti zdravlje i napredak“, rekao je Jovanović novinarima.

Ratni vojni invalid Srpko Ninković rekao je da mu ova pomoć mnogo znači, te smatra da je najvažnije ukazati poštovanje prema poginulima, borcima i invalidima odbrambeno-otadžbinskog rata.

SRNA