U utorak info-dan o programu za inovativne početnike u poslu

18.09.2020.

U sali Skupštine opštine Višegrad u utorak, 22. septembra, biće održan info-dan o akcelerator programu za inovativne početnike u poslu.

„Akcelerator program predstavlja podršku inovativnim početnicima u poslu, a kroz upotrebu novih tehnologija, znanja i kreativnosti, učesnici programa lakše će uspjeti da pronađu tržište za svoje proizvode, odnosno usluge“, sapšteno je iz Opštinske uprave Višegrad.

Pravo učešća u ovom programu imaju punoljetni građani Republike Srpske, odnosno BiH koji imaju inovativne poslovne ideje i namjeru da osnuju preduzeće u Republici Srpskoj tokom akcelerator programa ili već imaju registrovano preduzeće ne starije od 18 mjeseci.

Organizator je Razvojna agencija Republike Srpske u saradnji sa opštinama – Višegrad, Rogatica, Rudo, Čajniče i Novo Goražde.

Info-dan počinje u 12.00 časova.

SRNA