Đurević dijeli udžbenike djeci iz socijalnih kategorija

31.08.2020.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević uručiće danas 30 kompleta udžbenika za djecu iz socijalnih kategorija, kao i školski pribor za djecu ometenu u razvoju.

U opštini Višegrad je potvrđeno da su na osnovu spiska koji je dostavio Centar za socijalni rad nabavljene knjige učenicima od petog do devetog razreda, te školski pribor za učenike u specijalnom odjeljenju.

Podjela knjiga biće održana na platou ispred preduzeća „He na Drini“, sa početkom u 12.00 časova.

U Osnovnoj školi „Vuk Karadžić“ potvrdili su da je udžbenike za prvi i drugi razred obezbijedilo Ministarstvo prosvjete i kulture Republike Srpske, kao i za učenike sa odličnim uspjehom iz porodica sa troje i više djece.

Prijem za učenike prvih razreda u centralnoj školi je sutra od 11.00 časova, a poklon pakete prvačićima, koje je obezbijedila opština Višegrad uručiće načelnik Mladen Đurević.