Skraćeno radno vrijeme za prvomajske praznike

30.04.2020.

Na području opštine Višegrad za 1. maj – Međunarodni praznik rada, zabranjen je rad, a izuzetno mogu da rade trgovački objekti prehrambene robe, rečeno je Srni u višegradskoj opštinskoj upravi.

Od 7.00 do 11.00 časova mogu da rade trgovine na malo prehrambenim i neprehrambenim proizvodima, pravna i fizička lica koja obavljaju proizvodnju hljeba i peciva, prodajni objekti tipa dragstor, trgovinski objekti na benzinskim stanicama, trgovine na malo pogrebnom opremom.

U opštinskoj upravi Višegrad navode da je radno vrijeme poslovnih subjekata u subotu i nedjelju, 2. i 3. maja, regulisano u skladu sa zaključkom Vlade Republike Srpske.

U dane vikenda, 2. i 3. maja, od 7.00 do 11.00 časova dozvoljen je rad pravnim licima i preduzetnicima, kojima je rad dozvoljen u skladu sa zaključcima Vlade Republike Srpske.

SRNA