Diplome i paketići za karatiste

30.12.2019.

U Karate klubu „Drina“ večeras su dodijeljene diplome za najuspješnije karatiste, a svi članovi ovog kluba dobili su poklon paketiće povodom novogodišnjih praznika.

Načelnik opštine Mladen Đurević koji je i predsjednik ovog kluba rekao je da su svi karatisti dobili poklone.

„Ovo je sport koji je popularan u našoj opštini, a mi sve sportske klubove pomažemo. Velika sredstva su planirana budžetom i vjerujem da će sva omladina naći mjesto u nekom od klubova“, naveo je Đurević.

Član Karate kluba „Drina“ Magdalena Ćirković rekla je da je položila za braon pojas i da je majstorski kandidat za polaganje crnog pojasa.

„Vjerujem da ću crni pojas položiti sledeće godine i drago mi je što se bavim ovim sportom“, istakla je Ćirkovićeva.

Karate klub „Drina“ postoji više od 20 godina.