Prijem za reprezentaciju Srbije

26.12.2019.

Načelnik opštine Višegrad Mladen Đurević primio je reprezentaciju Srbije, koja će večeras u lokalnoj Sportskoj dvorani sa višegradskom ekipom odigrati revijalnu utakmicu na svečanom otvaranju tradicionalnog 26. Božićnog turnira u malom fudbalu.

„Višegrađani su počastvovani dolaskom reprezentacije Srbije na ovogodišnji Božićni turnir. Nadamo se da će posjetioci u narednih desetak dana uživati u sportskom nadmetanju ekipa sa naše regije“, rekao je Đurević.

Član reprezentacije Srbije Pavle Pešić izrazio je zadovoljstvo prijemom, te istakao da su osim gostoprimstvom, oduševljeni i ambijentom u višegradskoj Sportskoj dvorani.

Selektor reprezentacije Srbije Goran Ivančić zahvalio je Đureviću za prijem i za večeras najavio spektakl pred višegradskom publikom.

„Doveli smo podmlađenu ekipu iz domaćeg prvenstva i očekujemo da se pokažu u najboljem svjetlu“, rekao je Ivančić.

Reprezentacija Srbije odigraće večeras revijalnu utakmicu sa ekipom iz Višegrada u okviru Božićnog turnira u malom fudbalu.

SRNA