Počelo novogodišnje ukrašavanje ulica

03.12.2019.

U Višegradu je danas počelo novogodišnje kićenje gradskih ulica, lokacije oko Doma kulture Višegrad, glavnom ulicom Kralja Petra Prvog do gradskog parka Ive Andrića.

Za ove potrebe biće upotrebljen nakin koji je nabavljen prethodnih godina, potvrdili su u Komunalnom preduzeću „Komunalac“, koje je nadležno za kićenje grada.

Oni ističu da će ukrašavanje grada trajati tri dana, a biće uklonjeno krajem januara naredne godine.

I ove godine prazničnoj atmosferi doprinijeće turistička manifestacija „Zimski dani Višegrada“, koji će se održati krajem tekućeg mjeseca.

Na štandovima u Andrićgradu biće postavljeni štandovi gdje će izlagači moći da predstave svoje proizvode.

Sadržaj manifestacije biće upotpunjen zabavnim sadržajem, te pozorišnim predstavama.