Обавјештење о нерадним данима

26.04.2024.

У вријеме предстојећих републичких и вјерских празника на подручју општине Вишеград, трговине на мало прехрамбеним и непрехрамбеним производима (дјелатност продавница мјешовите робе), киосци,  субјекти регистровани за трговину на мало кориштеним возилима, трговине на мало цвијећем, трговина на мало погребном опремом, субјекти који пружају услуге забаве и приређивања игара на срећу, вулканизери и аутопраонице, као и остали малопродајни објекти и занатско-предузетничке радње у дане празника 02. и 03.маја могу радити у времену од 07:00 до 14:00, а за нерадне дане им се одређује 01, 05. и 09. мај.

У дане празника 01, 02, 03, 05, 06. и 09. маја правна и физичка лица која обављају дјелатност производње хљеба, пецива, свјеже тјестенине и колача, и продаје истих; трговински објекти, типа „драгстор“, трговински објекти на бензинским пумпама могу радити прописано радно вријеме од 00:00 до 24:00

Надзор над спровођењем ове одлуке вршиће Одјељење за инспекцијске послове Општине Вишеград.