Завршен Божићни турнир у малом фудбалу

06.01.2020.

Екипа „Е спорт“ из Источног Сарајева побједник је овогодишњег Божићног турнира у малом фудбалу.

Екипа „Е спорт“ у финалу је савладала екипу „Лимо Чачак“ из Вишеграда, док је треће мјесто припало екипи „Кафе Лондон“ из Ужица.

Побједнички пехар и новчану награду од 5.000 КМ побједницима турнира уручио је начелник општине Младен Ђуревић.

„Утакмице су протекле у фер игри, побиједио је најбољи. Драго ми је да смо турнир подигли на већи ниво, захваљујем се свима који су помогли“, истакао је Ђуревић.

Он је рекао да је турнир вратио свој првобитни сјај и навео да ће општина увијек подржавати овакве манифестације.

Члан организационог одбора Јадранко Јањић рекао је да је много добрих играча прошло кроз турнир.

Он је додао да је рекордна била посјета током свих дана турнира.

Другопласирани тим награђен је са 2.000 КМ,  а трећепласирани са 1.000 КМ.

Најбољи играч турнира Милун Божић рекао је да је турнир био изузетан и да је била јако добра организација и велиак посјећеност турнира.

Најбољи голман турнира је Марко Терзић, а најбољи стријелац је Дејан Ђорђевић.

Утакмице су се играле у Спортској дворани Вишеград.

Организатор и покровитељ манифестације је општина Вишеград у сарадњи са „Хидроелектраном“ Вишеград и Дирекцијом за изградњу и развој. Утакмице ће се играти у спортској дворани у Вишеграду.