У уторак 9. редовна сједница Скупштине општине Вишеград

03.07.2017.

Девета редовна сједница Скупштине општине Вишеград, заказана је за уторак, 11. јула, а биће одржана у скупштинској сали, са почетком у 10 часова.

На дневном реду ће се наћи 16 тачака, а између осталог расправљаће се о приједлогу Одлуке о суфинансирању реализације пројекта естетског уређења фасаде са заједницама етажних власника.

Пред одборницима ће се наћи приједлог Рјешења о именовању вршиоца дужности директора Јавне здравствене установе „Дом здравља“ и Приједлог Рјешења о именовању вршиоца дужности директора Јавне установе за културне дјелатности „Градска галерија“ Вишеград.

На сједници ће бити ријечи о приједлогу Рјешења о разрјешењу вршилаца дужности чланова Надзорног одбора Комуналног предузећа „Комуналац“ а.д. Вишеград.