У уторак 8. редовна сједница Скупштине општине Вишеград

06.06.2017.

Осма редовна сједница Скупштине општине Вишеград, заказана је за уторак, 13. јуни, а биће одржана у скупштинској сали, са почетком у 10 часова.

На дневном реду ће се наћи 35 тачака, а између осталог расправаљаће се о приједлогу Одлуке о начину и условима продаје непокретности у насељу Међеђеа у својини општине Вишеград.

Пред одборницима ће се наћи и приједлог рјешења о именовању Комисије за спровођење јавног надметања за продају непокретности у насељу Међеђа у својини општине Вишеград.

На сједници ће бити извјешатај о извршењу буџета за период 1.1 до 31.12.2016. године, те информација о положају младих на подручју општине Вишеград.

На колегијуму је договорено да обезбјеђење буде присутно на сједници Скупштине општине Вишеград.