У суботу Прва скупштина Ронилачког савеза Српске

20.02.2017.

У Дому културе у Вишеграду, у суботу, 25. фебруара, биће одржана Прва сједница Ронилачког савеза Републике Српске, потврђено је новинарима из Ронилачког савеза.

Сједници ће присуствовати делегати клубова чланова Савеза из Бањалуке, Бијељине, Градишке и Вишеграда, као и делегати који ће се на овој сједници учланити у Савез.

Из Ронилачког савеза позивају представнике свих ронилачких клубова са територије Републике Српске да присуствују скупштини и да се упознају о основним циљевима и стандардима Савеза.

У оквиру скупштине, планирана је и промоција Ронилачког клуба из Вишеграда, која ће бити одржана истог дана у биоскопу „Доли Бел“ у Андрићграду.

Прва редовна скупштина Ронилачког савеза Републике Српске најављена је у 12.00 часова.