Стотину пакета за социјално угрожене грађане

04.01.2018.

Центар за социјални рад Вишеград у сарадњи са општинском Управом обезбиједио је поводом божићних празника 100 пакета за социјално угрожене грађане, за шта је издвојено 4.500 КМ.

Вршилац дужности директора Центра Дејан Савић рекао је новинарима да су пакете добили корисници сталне новчане помоћи и социјално угрожени грађани Вишеграда.

„Ријеч је о санитарно-прехрамбеним пакетима. На овај начин желимо да се социјално угрожена лица не осјете запостављено и да уз нашу помоћ, са својим породицама, прославе најрадоснији празник – Божић“, навео је Савић.

Начелник општине Вишеград Младен Ђуревић истакао је да је циљ ове акције солидарност у празничне дане.

„Желимо да социјално угроженим грађанима, онима који немају сродника или су без икаквих личних примања, помогнемо да Божић прославе на достојан начин“, нагласио је Ђуревић.