Обавјештење за кориснике који су задовољили критеријуме за други круг одабира – израду бизнис плана

25.09.2023.

ОБАВЈЕШТЕЊЕ ЗА КОРИСНИКЕ КОЈИ СУ ЗАДОВОЉИЛИ КРИТЕРИЈУМЕ ЗА ДРУГИ КРУГ ОДАБИРА – „ИЗРАДУ БИЗНИС ПЛАНА“

Позивају се сви корисници који су задовољили критеријуме у првом кругу одабира пријава на „Jaвни пoзив за додјелу средстава за социо-економску подршку рањивим групама на тржишту рада у 2023. години“, да присуствују обуци на тему „Израда бизнис плана“

Обука ће се одржати у понедељак, 2.10.2023. године у 11.30 часова у Друштвеном центру Вишеград (просторија у објекту фискултурне сале Средњошколског центра „Иво Андрић“.

Лично присуство кандидата је обавезно.

Препорука кандидатима је да до дана одржавања обуке прибаве три понуде, те исте понесу на обуку.

Прилог:

Ранг листа корисника који су задовољили критеријуме за други круг – „Израду бизнис плана“, за додјелу средстава за социо-економску подршку рањивим групама на тржишту рада у 2023. години.

– Ранг листа Табела за оцјену

– Форма за израду бизнис плана 2 Forma poslovnog plana_FINAL